Chaty a chalupy k pronajmutí - Šumava

 

Chalupa k pronajmutí v Petrovicích u Sušice - Šumava

 
Chalupa k pronajmutí v Petrovicích na Šumavě - pohled zvenkuChalupa k pronajmutí v Petrovicích na Šumavě - obývací pokoj
Chalupa v Petrovicích na Šumavě - jídelní koutChalupa v Petrovicích na Šumavě - čtyřlůžkový pokoj v podkrovíChalupa v Petrovicích na Šumavě - čtyřlůžkový pokoj v podkrovíChalupa v Petrovicích na Šumavě - čtyřlůžkový pokoj v podkrovíChalupa v Petrovicích na Šumavě - dvoulůžkový pokoj v podkrovíChalupa v Petrovicích na Šumavě - dvoulůžkový pokoj v podkrovíChalupa k pronajmutí v Petrovicích na Šumavě - dvoulůžkový pokoj v podkrovíChalupa v Petrovicích na Šumavě - WC v podkrovíChalupa v Petrovicích na Šumavě - kuchyňka v přístavběChalupa v Petrovicích na Šumavě - pokoj v přístavběChalupa v Petrovicích na Šumavě - kuchyňkaChalupa k pronajmutí v Petrovicích na Šumavě - obývací pokoj s krbem Chalupa k pronajmutí v Petrovicích na Šumavě - vinárnaChalupa v Petrovicích na Šumavě - parkovací stáníChalupa v Petrovicích na Šumavě - venkovní posezeníChalupa v Petrovicích na Šumavě - oplocená zahradaChalupa v Petrovicích na Šumavě - pohled zvenkuChalupa v Petrovicích na Šumavě - pohled zvenku
 

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ - ŠUMAVA

Chalupa v Petrovicích

Informace o chalupě

 

Cena za pronajmutí chalupy

 

Objednávka pronajmutí chalupy

 

Kontakt a mapa

Volný čas

Základní informace

Šumava

 

Fotogalerie
Šumavy

CENA PRONAJMUTÍ

Chalupa v Petrovicích u Sušice na Šumavě - kód kt28

 

 

      

celý objekt včetně přístavku

20.500 Kč/týden

celý objekt včetně přístavku

9.500 Kč/pobyt na 2 - 3 noci

Silvestrovský pobyt – celý objekt
29.900 Kč/6 – 7 nocí

  
Chalupa k pronajmutí celoročně, lze i kratší než týdenní pobyty. V mimosezoně možné víkendy.                                                         
Na místě se hradí poplatky za palivo pro krb, poplatky za spotřebovanou elektrickou energii, rekreační poplatek a poplatek za psa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

______________________________________________________________________________

 

Tipy na romantickou dovolenou

 

Romantická dovolená u moře

 

Asi bude většina čtenářů souhlasit, že nejromantičtější je pobřeží v Chorvatsku. A nejvíc romantiky zažijete na jadranských ostrovech, kde najdete klidná místa a širokou nabídku ubytování v soukromí,"robinzonády", apartmánů přímo u moře, ubytovat se lze dokonce i na majácích. Jiné je pobřeží v Itálii. Pobřeží zde není tak členité a zapomenutých zákoutí je asi o něco méně. Ale i zde najdete zajímavé apartmány - a to nejen na pobřeží.

 

Dovolená na horách

Prozatím přinášíme tipy na dovolenou na horách od sousedů - z Rakousko a Slovenska. Zajímavé ubytování najdete i v Itálii.

 

Wellness a romantika

I to má své kouzlo! Zejména, když slunko přestane hřát už i nám blízkých moří. v listopadových plýskanicích se jet vyhřát do horké vody a nechat si rozmazlovat těšlo i duši - najděte si romantický pobyt nebo přímo wellnes pobyt podle svého gusta. Podívejte se na nabídku wellnes hotelů.

 

 

 

 

 
 

Všechna práva vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz